СФНУ
7
Місяців досвіду
6
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
93
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
37766
Останній візит на сайт
сьогодні
Я – рієлтор компанії KVADRATGROUP realty.
Знаю що таке переїзд з досвіду.

Я розумію Вас і допоможу знайти будинок, у якому буде спокійно та затишно.
Я завжди працюю чесно, з увагою та повагою до вашого часу.
* Працюю з сертифікатами!
Мої принципи:
• щирість та відповідальність;
• максимальна віддача у роботі;
• турбота про клієнтів як про близьких.

Найкращий результат це коли ви рекомендуєте мене родичам та друзям.

Продаж квартир (57)

  • KVADRATGROUP realty
    22 500 $
    726 $/м²

    Прогресивна вул., 17

    1 кімната
    31 / 18 / 6 м²
    поверх 9 з 9
    1995 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продам 1-к квартиру на ж/м Сонячний ПН-1404061 Квартира утеплена, на поверсі є додаткова перегородка на дві квартири. У квартирі залишається все, що на фото.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    64 000 $
    901 $/м²

    Калинова вул., 108

    3 кімнати
    71 / 55 / 9 м²
    поверх 3 з 9
    сьогодні
    Продается 3к квартира с качественным ремонтом,все комнаты раздельные, квартира двусторонняя,с просторной лоджией и балконом ,везде остекление МПО,на полу ламинат и кафель, укомплектована всей необходимой мебелью и техникой,практически все остаётся,квартира на комфортном 3 этаже из 9,утеплена снаружи и внутри,во дворе стоянка ,рядом садик ,школа ,развитая инфраструктура, возможна продажа по сертификату. Все в отличном состоянии,кухня из натурального дерева,двери из натурального дерева,площадь кухни 9,2 м ,общая 71 м ,торг ПН-2004075
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    38 000 $
    685 $/м²

    Кондукторська вул., 2

    ПРЕМІУМ Північний
    3 кімнати
    56 / 30 / 10 м²
    поверх 3 з 3
    сьогодні
    Продам 3 кімнатну квартиру з меблями та технікою на житловому масиві Північний. ПН-1804070 Квартира в житловому стані, чиста, доглянута. Розташована на третьому поверсі 3-го цегляного будинку. Опалення централізоване, газова плита, газова колонка. Нові труби, Будинок розташований в зручному місці - неподалік супермаркети, школа, ринок, зупинка громадського транспорту. В дворі є місце для парковки авто. До центру їхати 20-30 хвилин, на власному авто швидше. Абсолютний порядок з документами. Розглядаємо всі види розрахунку. Телефонуйте!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    65 000 $
    1 000 $/м²

    Миру просп., 51

    3 кімнати
    65 / 48 / 10 м²
    поверх 4 з 10
    сьогодні
    Продаємо квартиру на 4-му поверсі 10-поверхового будинку пр. Миру, 51, Лівобережний-3. ПН-1804069 Площа 65 кв.м комфортна для проживання невеликої сім'ї. торг У 2017 році в квартирі зроблений капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій - електрика (з установкою 2-тарифного лічильника), водопостачання, каналізація, закладено можливість установки автономного опалення від газового котла. Виконано перепланування - простора вітальня об'єднана з кухнею і однією з кімнат, а також окрема спальня з робочим місцем (лоджія внесена в межі кімнати). За необхідності для організації другої спальні можна ізолювати частину відкритого простору мобільною або постійною перегородкою. На кухні встановлено м...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    145 000 $
    884 $/м²

    Миру просп., 25

    6 кімнат і більше
    164 / 130 / 30 м²
    поверх 4 з 5
    2018 рік побудови
    сьогодні
    Выгодное предложение для покупки просторной квартиры класса "комфорт" в новом ЖК в спокойном районе. Эксклюзивная квартира в жк Олимпийский, Левобережный-3. Общей площадью 164м2, Дом сдан в 2017году, квартира находится в двух уровнях 4 и 5 этажи. ПН-1804068 Достаточно места для большой семьи и даже остаётся место для гостей. Всего 5 отдельных спален, кухня-студия 45м. На каждом этаже по санузлу: на первом этаже с душевой кабиной, на втором этаже ванная. Квартира распланирована как хороший дом: на одном этаже всё для общих интересов: большая кухня студия с оснащённой всяческой техникой кухня, обеденная зона, гостиная с удобным диваном, креслами, камином и большим телевизором, тут же есть и...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    55 000 $
    1 375 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 68-А

    2 кімнати
    40 / 28 / 10 м²
    поверх 17 з 19
    2020 рік побудови
    сьогодні
    Продается стильная квартира в ЖК «Виктори Холл» ПН-1804066 🏙 Этаж: 17/19 📐 Площадь: 40 м² 🛋 Планировка: кухня-гостиная + спальня Квартира с современным ремонтом, полностью укомплектована мебелью и техникой — можно заехать и жить без дополнительных вложений. Из окон открывается шикарный вид на город. ЖК «Виктори Холл» — это комфортный дом бизнес-класса с закрытой территорией, охраной и современной инфраструктурой. Удобное расположение: рядом транспорт, магазины, кафе, школы и всё необходимое для жизни. ✅ Отличный вариант как для проживания, так и для аренды. Ціна - 55000 $
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    290 000 $
    2 685 $/м²

    Володимира Моссаковського вул. (Клари Цеткін), 7

    4 кімнати
    108 / 80 / 25 м²
    поверх 4 з 20
    2018 рік побудови
    сьогодні
    Продається 4-к квартира площею 108 м² на 4/20 поверсі в ЖК IQ House за ціною 290 000 $. ПН-2604084 Чудове планування: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 с/в, 2 балкони. Виконано дорогий ремонт якісними та екологічними матеріалами (BOEN, Bugnatese, Geberit та ін.).
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    110 000 $
    1 375 $/м²

    Незалежності вул. (Титова), 17

    3 кімнати
    80 / 53 / 9 м²
    поверх 1 з 10
    сьогодні
    3к ЖК Дом на Титова, ул.Независимости 17А ПН- 0604027 Район Титова Этаж 1/10 Площадь 80 м кв Планировка кухня-студия, две спальни и гардеробная.Автономное газовое отопление.На крыше дома установлены Солнечные панели .Остается вся мебель и техника
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    168 000 $
    1 714 $/м²

    Слави бульв., 2-Д

    3 кімнати
    98 / 40 / 40 м²
    поверх 9 з 10
    2017 рік побудови
    сьогодні
    Квартира укомплектована, все лишається. ПН - 03040022
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    110 000 $
    1 713 $/м²

    Сімферопольська вул., 2-Н

    2 кімнати
    64 / 40 / 12 м²
    поверх 11 з 26
    2017 рік побудови
    сьогодні
    Продажа 2к ЖК Панорама Этаж:11/24 Площадь:64.2 м2 Планировка: кухня-студия, спальня, 2 гардероба, с/у. ПН- 03040019 Секция 2Н Собственная котельная. Теплый пол. Подземный паркинг. Закрытая территория. Продается со всей мебелью и техникой. На данный момент квартира в аренде. Генератор на лифт, воду и отопление. Цена:110.000 торг
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    37 000 $
    822 $/м²

    Дмитра Яворницького просп. (Карла Маркса), 2

    1 кімната
    45 / 30 / 8 м²
    поверх 1 з 5
    сьогодні
    Продаж 1к квартири, центр міста, просп. Дмитра Яворницького 2 ПН -0204018 Площа 45м2 Поверх 1/5 Квартира розташована на цокольному поверсі. Ідеальний варіант також для комерції. Житловий фонд. Зроблений якісний ремонт.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    80 000 $
    1 143 $/м²

    Мандриківська вул., 51л

    2 кімнати
    70 / 36 / 11 м²
    поверх 12 з 16
    2018 рік побудови
    сьогодні
    Вашему вниманию — стильная и просторная квартира в одном из самых престижных районов города — Победа-1. ПН -0204016 70 м² продуманного пространства, где каждая деталь создана для комфортной жизни. Дом расположен вдали от шума дороги, из окон открывается приятный, спокойный вид на частный сектор и город. Формат — “зайти и жить без вложений”. ЖК «Лучший Дом» (Best House) — современный комплекс с качественным строительством и достойным уровнем комфорта. Планировка, которая действительно удобна: просторная кухня-гостиная — сердце квартиры для семьи и встреч отдельная гостиная с выходом на большую лоджию (13 м²) уютная спальня с собственным выходом на лоджию гардеробная при входе — порядок...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    59 000 $
    868 $/м²

    Будівельників вул., 20

    3 кімнати
    68 / 45 / 8 м²
    поверх 6 з 9
    сьогодні
    3-кімнатна квартира, свіжий ремонт на кухні та в санвузлі, кімнати у хорошому житловому стані. Лоджія та балкон обшиті деревом, вікна металопластикові. Техніка нова, частина меблів також свіжа, 4 шафи-купе, новий диван у вітальні. Продається повністю з меблями та технікою (посудомийна машина, пральна машина, телевізор, холодильник, духова шафа, мікрохвильова піч, кондиціонер, бойлер). 6 поверх із 9. ПН-0204014
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    74 437 $
    1 241 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 128

    3 кімнати
    60 / 40 / 13 м²
    поверх 14 з 24
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Продажа квартиры без ремонта. ПН-0204013 14/24 этаж 59.55 м2 Свободная планировка. Переуступка. 1250 $/м2 Видео по запросу. Можно по сертификату и безналу.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    51 925 $
    1 550 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 54

    1 кімната
    34 / 20 / 10 м²
    поверх 4 з 36
    сьогодні
    Продажа 1к в ЖК Маяк ( премиальный ЖК с подземным паркингом) ПН- 0204012 Этаж: 4/36 ( по факту 8 от земли) Площадь: 33.5 м2 Состояние: после строителей Видовая квартира на безопасном этаже. Центр города, вид на р. Днепр Собственная котельная. Квартира идеально подойдет под инвестиции
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    65 000 $
    1 074 $/м²

    Ольгерда Бочковського вул., 34б

    3 кімнати
    61 / 40 / 12 м²
    поверх 4 з 5
    вчора
    В продажу 3к квартира в клубному будинку на Генерала Пушкіна ,34-Б. Престижний район міста , верх пр.Гагаріна ,Підстанція . Поруч торгівельний центр , розважальні , спортивні , навчальні заклади , розвинена інфраструктура. -ПН-2704104 Це клубний будинок ,яким має власний двір , дитячий майданчик ,зону відпочинку , гарне сучасне озеленення , відповідних сусідів . Квартира знаходиться на 4 поверсі 5-ти поверхового будинку. Спланована в кухню -вітальню , 2 окремі спальні, гардеробна , санвузол , передпокій . Виконаний вже великий обʼєм робіт . Ремонт робився відомою в Дніпрі будівельною компанією , з гарною репутацією. Виконують свою роботу якісно. Є дизайн-проєкт ,по якому виконуватись вс...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    123 500 $
    1 300 $/м²

    Січових Стрільців вул. (Артема), 48

    2 кімнати
    95 / 60 / 15 м²
    поверх 8 з 9
    вчора
    Продається стильна та простора квартира в сучасному ЖК Dreamgarden ПН -0204011 розташованому в самому центрі міста, за адресою вул. Січових Стрільців, 46Д (Артема). Загальна площа квартири — 95 м². Розташована на 8 поверсі 9-поверхового будинку 2019 року будівництва. Висота стель — 3.00 м, що створює відчуття простору та комфорту. У квартирі виконаний якісний сучасний ремонт із використанням дорогих матеріалів. Встановлені енергоефективні вікна Rehau. По всій квартирі облаштовано водяну теплу підлогу, що забезпечує рівномірне та комфортне тепло. Опалення — індивідуальне електричне. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою преміум-класу Bosch — все залишається новому власнику, щ...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    129 000 $
    921 $/м²

    Араратська вул., 13

    5 кімнат
    140 / 90 / 25 м²
    поверх 1 з 3
    вчора
    Продаж 5к квартири Калинова/Образцова Вул. Араратська 13 ПН-2004073 Автономне Газове опалення Площа 140 м2 Поверховість 3 Усього 5 кімнат, 4 окремі спальні, кухня - студія, 3 санвузли. 1 поверх: простора кухня-вітальня санвузол з ванною коридор з великою шафою-купе по всьому поверху — тепла водяна підлога 2 поверх: дві окремі кімнати санвузол з душовою 3 мансардний поверх: дві окремі кімнати санвузол з душовою На подвірʼї: підвал 12 м2, господарчі будівлі, автоматичні ворота, паркомісце на одне авто. Локація — топ для життя У пішій доступності: школа, дитсадки, поліклініка, ринок, АТБ, Нова пошта, Укрпошта, ПриватБанк, Rozetka, транспорт. 10–15 хв на авто до ТРЦ: Караван, Млин, На...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    35 000 $
    1 032 $/м²

    Паторжинського вул., 17

    1 кімната
    34 / 18 / 11 м²
    поверх 1 з 4
    вчора
    Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом у самому центрі міста ✅ Можна по Сертифікату!!! ПН-2804115 Адреса: вул. Паторжинського, 17. Пропонується затишна 1-кімнатна квартира на 1 поверсі 4-поверхового цегляного будинку. Квартира має дуже продумане та зручне планування: кухня-студія, окрема спальня, функціональна зона відпочинку та багато місця для зберігання речей. Переваги квартири: — хороший ремонт; — цегляний будинок; — закритий двір з автоматичними воротами; — можливість залишати авто у дворі; — газова колонка — гаряча вода незалежно від графіків; — встановлений кондиціонер; — залишається вся мебель і техніка згідно з фото: телевізор, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, в...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    62 500 $
    1 302 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 128

    1 кімната
    48 / 36 / 8 м²
    поверх 4 з 24
    2024 рік побудови
    вчора
    Продам квартиру в ЖК Маршал ПН-2704109 2 вежа , 48 м кв. Зручний 4 поверх Вікна на задній двір. Квартира має готовий дизайн проєкт
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • KVADRATGROUP realty
    290 000 $
    2 685 $/м²

    Володимира Моссаковського вул. (Клари Цеткін), 7

    4 кімнати
    108 / 80 / 20 м²
    поверх 4 з 16
    2018 рік побудови
    вчора
    Продається шикарна 4-кімнатна квартира. Квартира з НОВИМ ремонтом ( НІХТО НЕ МЕШКАВ). Все продумано до дрібниць, що робить оселю справжнім скарбом для комфортного життя новому власнику. ПН- 2704108 ЖК IQ House! - охорона, затишна територія. - Центр міста. - Низький 4-й поверх. - 108м2. Гарне планування та зонування: - кухня-гостьова, - 3 окремі спальні (мастер спальня знаходиться в окремому крилі) - 2 санвузли - 2 балкона. В квартирі зроблено коштовний і якісний ремонт. В ремонті використані преміальні, екологічні і бредові материали - натуральна паркетна дошка BOEN, Brandwood, BARLINEK, мармур Emperador Gold, сантехніка Hansgrohe, Velero Bosch, Bugnatese, Geberit, обоі - Roberto Cavali...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?